O NAS

Willa Kąkolowa Sp. z o. o.

Naszą misją jest Dom dla naszej Mamy, dla naszego Taty...
Profesjonalny dom seniora Willa Wawerska to opieka seniora na najwyższym poziomie.

Willa Kąkolowa Sp. z o.o.

Zapraszamy do naszego najnowszego, profesjonalnego domu seniora Willa Wawerska.
W domowej atmosferze, wśród ludzi oddanych, pełnych ciepła i empatii, pragniemy stworzyć jak najlepsze warunki dla naszych podopiecznych, którzy nie mogą lub nie powinni pozostawać sami.
Co jesteśmy winni swoim rodzicom, dziś już sędziwym lub niedołężnym?
Miłość, czas, pieniądze, poświęcenie? Każdy z nas na starość będzie potrzebował troski i ciepła. Ważne, by całodobowa opieka dla seniora była odpowiednio zaplanowana.
Gdy żyjemy coraz dłużej, a ze względu na wydłużony czas pracy, obowiązki wobec dzieci i wnuków, także własnych małżonków, opieka nad osobą starszą staje się trudna lub wręcz niemożliwa. To niejednokrotnie powoduje w najbliższej rodzinie poczucie winy.
Dziś wszyscy dużo pracujemy, a schorowani rodzice często wymagają sporego zaangażowania. Kompleksową pomoc mogą zapewnić prywatne domy opieki. Oferujemy pomoc dla osób z całego województwa, najczęściej jest to Warszawa i okolice.
Wiemy jak ważne jest, aby ludzie starsi mieli regularny kontakt z innymi oraz posiadali własne zainteresowania i zajęcia. To sprawi, że pozostaną oni energiczni i aktywni przez dłuższy czas.
Z tym przesłaniem stworzyliśmy i oddajemy do Państwa dyspozycji Profesjonalny dom Seniora Willa Wawerska w Józefowie - tuż pod Warszawą.
Już dziś zadbaj o swoich bliskich!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Willa Wawerska
ul. Wawerska 46C
05-420 Józefów