Opieka nad osobą starszą

Oferta domu seniora Willa Kąkolowa


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SIGPlusGifDecoder has a deprecated constructor in /home/jbbroker/domains/willakakolowa.pl/public_html/plugins/content/sigplus/core/imagegenerator.php on line 539

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SIGPlusGifEncoder has a deprecated constructor in /home/jbbroker/domains/willakakolowa.pl/public_html/plugins/content/sigplus/core/imagegenerator.php on line 751

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SIGPlusMPEGPosterExtractor has a deprecated constructor in /home/jbbroker/domains/willakakolowa.pl/public_html/plugins/content/sigplus/core/imagegenerator.php on line 892

Oferta

Opieka dla seniora

Pobyty krótko i długoterminowe

Willa Kąkolowa oferuje pobyty krótkoterminowe, przydatne w nagłych niespodziewanych okolicznościach oraz długoterminowe ze wstępną umową na okres jednego miesiąca w celu aklimatyzacji pensjonariusza.

 

Profesjonalny, odpowiedzialny i życzliwy personel

W skład naszej kadry wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad starszymi i osobami niepełnosprawnymi. Zaangażowanie personelu jest bardzo ważnym elementem, wpływającym na relacje z mieszkańcami. Opieka nad osobą starszą i niepełnosprawną ruchowo wymaga odpowiednich kwalifikacji, a także wiedzy i serca dla podopiecznych.

 

Opieka lekarska

Nasz dom seniora zapewnia swoim pensjonariuszom opiekę lekarską, wizyty lekarza internisty oraz lekarzy specjalistów.

Codziennie nasz zespół zapewnia pełną opiekę i pielęgnację dla naszych pensjonariuszy, dbanie o codzienne przyjmowanie leków przepisanych przez lekarza.

 

Udogodnienia

Willa Kąkolowa posiada windę schodową umożliwiającą samodzielne poruszanie się po parterze i piętrze w pensjonacie.

 

Każdy pokój może być wyposażony w telewizor, oraz dostęp do sieci Wi-Fi

Aby zapewnić jak najlepsze warunki bytowe mieszkańcom, nasz dom seniora oferuje telewizor w każdym pokoju oraz dostęp do bezprzewodowego internetu w całym pensjonacie. Ponadto każdy pokój posiada łóżka, podręczne komody i szafy.

 

Komfortowe warunki oraz cisza, spokój i indywidualne podejście do każdego Pensjonariusza

Nasz pensjonat to kameralny dom w Warszawie, umiejscowiony w Zielonym Wawrze, w okolicy lasów, gdzie każdy odnajdzie spokój, a zadaniem naszego personelu jest zapewnienie rodzinnej atmosfery i dobrego samopoczucia każdego pensjonariusza.

 

Smaczne i zdrowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnej diety

Nasza opieka seniora to codzienne wyżywienie oraz zbilansowane posiłki, dostosowane do potrzeb zdrowotnych i wiekowych mieszkańców. Bogate i zróżnicowane śniadania i kolacje serwowane są w formie stołu szwedzkiego. W zależności od potrzeb i preferencji, dania gorące i zimne mogą być podane w jadalni lub w prywatnym pokoju.

 

Opieka duszpasterska

Jesteśmy świadomi tego, że wielu naszych podopiecznych jest bardzo zaangażowane w życie duchowe dlatego oferujemy im również wizyty duszpasterskie.

 

Zajęcia terapeutyczne

Willa Kąkolowa to znacznie więcej niż tylko całodobowa opieka dla seniora. My chcemy zająć się naszymi pensjonariuszami jak najlepiej i dlatego w związku z ich indywidualnymi potrzebami oferujemy na przykład fizjoterapię, leczenie farmakologiczne, badania diagnostyczne czy też terapię zajęciową.

Nowy obiekt gotowy!

CENA PROMOCYJNA: 2700 zł / m-ąc

Willa Wawerska w Józefowie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

PROMOCYJNA CENA 2500 ZŁ!*


Promocja kończy się za:

* Oferta dotyczy obiektu Willa Wawerska.

Szybki kontakt

 

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

Pn

-

Pt

8.00 - 16.00